کالری من | از همینجا شروع کن !

از همینجا شروع کن !

کاربر گرامی؛

با تشکر از اینکه سایت کالری من را برای برقراری سالامت تغذیه و جسم خود انتخاب کردید.

سایت کالری من با داشتن قسمت های مختلف که در ادامه توضیح داده میشود میتواند همراه مناسبی برای دغدغه های ارائه الگوی سلامت در جامعه باشد.

برای استفاده مناسب از این سایت و دریافت خدمات جامع و مفید، شما میتوانید برای شروع از دو برنامه مختلف استفاده کنید : برنامه کالری شماری و برنامه رژیم غدایی

کالری شماری:

پس از وارد شدن به این برنامه شما میتوانید به صورت کاملا رایگان به مقدار کالری مصرفی خود در طول روز پی برده و با توجه به شرایط خود به وزن ایده آل برسید و یا وزن خود را ثابت نگه دارید.

این برنامه تلفیقی است از شناخت شما بر تغدیه و میزان کالری مصرفی خود و همچنین استفاده از مشاوره های متخصصین تغدیه که میتوانید با پرداخت هزینه او را با خود همراه کرده و از این برنامه به صورت اصولی و حرفه ای در تعیین میزان کالری روزانه استفاده نمایید.

رژیم غذایی:

اگر خواهان گرفتن رژیم های لاغری یا چاقی هستید میتوانید از این برنامه استفاده کنید . این برنامه از دوقسمت تشکیل شده:

رژیم عمومی و رژیم تخصصی

رژیم عمومی: شما میتوانید با توجه به شناخت کافی از میزان مصرف کالری خود و رسیدن به کالری دلخواه از رژیم های 1200، 1500 یا 1800 کالری استفاده کنید.

رژِیم تخصصی: با استفاده از این قسمت شما میتوانید به صورت کاملا حرفه ای و اصولی برای رسیدن به وزن ایده آل خود تلاش کنید.ویا اگر بیماری خاص یا منع غذایی دارید میتوانید با پرداخت هزینه از مشاورین و متخصصان این سایت بهره مند شوید.

ورود به کالری شماری ورود به رژیم غذایی